Ota yhteyttä

Toimisto: Kempele

Alueelliset edustajamme: Raahen seutukunta, Kokkola/Pietarsaari/Vaasa -seutukuntaEtelä-Pohjanmaa, Varsinais-Suomi, Keski-SuomiPirkanmaa, Häme, Uusimaa

Lähetä meille viesti: lomakkeella

                                                            


Toimisto

Mobirise

Lauri Karppanen

Toimitusjohtaja

040 728 9498
lauri.karppanen@fesh.fi

Köykkyrintie 38
90450 Kempele

Mobirise

Anna Karppanen

Hallinnollinen johtaja

044 312 2424
anna.karppanen@fesh.fi

Köykkyrintie 38
90450 Kempele

Alueelliset edustajamme

Mobirise

Ismo Karjalainen

Varsinais-Suomi ja Pirkanmaa


0400 400 535
ismo.karjalainen@fesh.fi

Leinikkikatu 2
20740 Turku
Mobirise

Titta Kote

Raahen seutukunta
Häme/yhteistyössä Pekka Peltosen kanssa


045 130 7391
titta.kote@fesh.fi

Kesäläntie 9 C
92130 Raahe
Mobirise

Martti Heikkinen

Uusimaa


050 437 0310
martti.heikkinen@fesh.fi

Maapallonkatu 8 G 43
02210 Espoo
Mobirise

Pekka Peltonen

Häme

040 900 0322
pekka.peltonen@markinvest.fi

Markinvest Oy
Karjalankatu 35A
15150 Lahti
Mobirise

Marko Luoma

Etelä-Pohjanmaa

045 880 3770
marko.luoma@xport.fi

Xport Oy
Keskuskatu 10
60100 Seinäjoki
Mobirise

Heikki Lehtonen

Keski-Suomi

0400 641 371
heikki.lehtonen@ficote.fi

Jokirinteentie 2
41340 Laukaa
Mobirise

Anna Vesterback

Kokkola/Pietarsaari/Vaasa -seutukunta

044 958 0685
annacvesterback@gmail.com

65380 Vaasa

Ota yhteyttä

Tiedot käsitellään luottamuksellisesti eikä niitä luovuteta kolmansille osapuolille.
Tietosuojaseloste

040 728 9498
info@fesh.fi


"Korkealaatuista osaamista vauhdittamaan yrityksenne vientiä."

Yhteystiedot

Köykkyrintie 38
90450 Kempele

   040 728 9498
   info@fesh.fi
   www.fesh.fi